השאירו פרטים ונדבר בהקדם האפשרי:

סיפורי הצלחה

נעים להכיר עורך דין טל מור

לפני כ2 עשורים, כשהתחלתי את לימודי עריכת הדין, הייתי באמצע שנות ה20 שלי. סטודנט למשפטים עם הרבה מוטיבציה ללמוד ולהצליח בתחום. ניצלתי את ההזדמנות שניתנה לי לעבוד במשרד עורכי דין מוביל להתנסות ולהתמחות .

עם משמעת עצמית גבוהה, השכלה פורמלית שרכשתי והיכולות שלי אזרתי אומץ והקמתי עסק משגשג, שהביא אותי להיות כיום, בין עורכי הדין המובילים בתחום הזכויות הרפואיות בארץ.

זכיתי ללוות אנשים, נשים וילדים רבים בתביעות לזכויות רפואיות, הופעתי בפני ועדות רפואיות ובית הדין לעבודה. כך הבנתי עד כמה ההליכים הבירוקרטיים לקבלת הזכויות מהממוסדות השונים מורכבים ומבלבלים. כיום אנשים מבינים שעל מנת לקבל את הזכויות המגיעות להם הם זקוקים לידע, לניסיון ויכולות להתמודד מול הבירוקרטיה שסובבת את ההליכים.

במקביל ביררתי מה בגישה שלי גרם לאנשים לבחור בי כמלווה שלהם, לסמוך עלי ולהאמין שבעזרתי הם יצליחו לממש את הזכויות שמגיעות להם עד סופם.

בעשר השנים שחלפו מאז, למדתי את נושא הזכויות הרפואיות בהשתלמויות, חקרתי את גוף האדם והמחלות השונות בדקתי בלי הפסקה מונחים רפואיים והשפעות על תפקוד האדם.

את הידע הזה, שנצבר מאלפי שעות למידה וניסוי וטעייה, שאף בית ספר למשפטים לא יכול ללמד,  גיבשתי לגישה משלי משלבת בין העלאת מודעות, מתן ידע וליווי אישי וצמוד בתהליך מתחילתו ועד סופו. אני מלווה את הלקוחות ובני משפחותיהם ליווי אישי לאורך כל התהליך המורכב עד למימוש ולמיצוי הזכויות, לרבות ייצוגם בוועדות הרפואיות. נוכח העובדה שמרבית הלקוחות הינם אנשים חולים, אני זמין לקיום פגישה און ליין או בבית הלקוח במידת הצורך.

מה צפוי לנו?

שיחת הכרות ופגישה אישית

בפגישה אבחן את החומר הרפואי, נעשה בדיקה של תנאי הזכאות ואחשב את גובה ותקופת הפיצוי הצפוי לכם.

ארגון המסמכים

אתן לכם "שיעורי בית" של מסמכים שונים ותיעוד רפואי שנצטרך להשלים על מנת להגיש את התביעה.

הגשת התביעה

אני אחראי להגיש את התביעה בזמן הקצר האפשרי בצירוף המסמכים הנדרשים לתביעה.

ייצוג בוועדות רפואיות

אני מגיע ללוות אתכם בועדה עצמה בכל רחבי הארץ.

עדכון בתוצאות התביעה באופן מידי

כאשר מגיעות התשובות של הועדה הרפואית אני מעדכן אתכם ומסביר האם התוצאות משקפות את המצב הרפואי או שצריך להמשיך את התהליך על מנת למצות את הזכויות הרפואיות שמגיעות לכם.

הגשת ערר

לעיתים נבין שיש מקום לערער על החלטת הועדה, הגשת הערר וייצוג בועדת העררים מבוצעים על ידי.

שמירה על קשר והגשת החמרת מצב

אני זמין בכל עת ללקוחות עבר, במידה ויש שינוי במצב הבריאותי ואנחנו מוצאים לנכון להגיש תביעה להחמרת מצב.

תמונה לאתר

Paste your AdWords Remarketing code here